Menu
Your Cart
20% OFF on all products Shop now

Tv Ürünleri

Tv Ürünleri

Tv Ürünleri

Doğa\'nın konuğu olmaya hazır mısınız? Festivaller yaklaşıyor! Kamp alanınızda yerinizi şimdiden ayırın! Toplandığında etkileyici derecede küçülmektedir, bu sayede istediğiniz yere götürebilirsiniz! Aracınızın bagajında çok az yer kaplayacak! Ürün tarafımızca kontrol ve test edilmiş, old..
Doğa\'nın konuğu olmaya hazır mısınız? Festivaller yaklaşıyor! Kamp alanınızda yerinizi şimdiden ayırın! Toplandığında etkileyici derecede küçülmektedir, bu sayede istediğiniz yere götürebilirsiniz! Aracınızın bagajında çok az yer kaplayacak! Ürün tarafımızca kontrol ve test edilmiş, old..
Marka Anymetre Model TH101E Paket başına miktar 1 adet ( ler) renk Beyaz Malzeme ABS + cam Şartname Sıcaklık ölçüm aralığı: -30 ~ 60'C , Doğruluk: +/- 1'C ( 10 ~ 32'C ) , + / - ( diğer ) 2'C ; Nem ölçüm aralığı: ~ 100% 0 % RH , Doğruluk: +/- 5 % RH ( 50 ~ 99 % RH ) + / - % 7 ( 25 ~ 49 % RH ) + ..
Ayakkabı Kar Zinciri Kayma Önleyici Ayakkabı Kar Zinciri Kayma Önleyici
Yeni Fırsat
Karpatik buzda kaymayı önleyen Ayakkabı Kar Zinciri esnek yapısı sayesinde 36 - 45 numara arası tüm ayakkabı ve bot çeşitlerinde kullanabilirsiniz. Sizi kışın yaşanan kayma kazalarına karşı korur ve özgüven sağlar. Karpatik Buzda Kaymayı Önleyici Kar Zinciri ile karda kayıp düşmelere ve sakatl..
Choken Bako, önüne konan bozuk parayı hapur hupur yemeye başlıyor. Bozuk paralarınız Para Yiyen Köpek Kumbarada birikiyor! Choken Bako'nun önündeki mama kabına bozuklukları atıyorsunuz, hemen kokusunu alıyor (aslında sensörü sayesinde algılıyor) ve kafasını, kulaklarını sağa sola oynatarak, adeta..
EVCİL HAYVAN TEMİZLEME FIRÇASI EVCİL HAYVAN TEMİZLEME FIRÇASI
Yeni Fırsat
Hayvanlarınızın tüylerini , yaydığı iyonic hava sayesinde temilenmesini sağlar .. Evcil hayvanınızın rahatlamasını sağlar .. Ayrıca hayvanlardan yayılan kötü kokuların giderilmesini ve .. Tüylerinin daha düzgün ve düzenli görünmesini sağlar. .. Sıklıkla kullanılırsa hayvanınızın derisininde daha..
Ürün Güçlü bir motora sahip olduğundan açık havada güneşli bir günde en iyi performansı verir. Evde yüksek halojen ışık altında da düşük performansla çalışır. Bulutlu havada çalışmaz. Şekilli kullanın kılavuzu kutu içeriğine dahildir. Kutu içeriğinde 1 adet motor, 1 güneş paneli, Mini şa..
Kullanımı kolay, temizliği kolay İçi Dolgulu Silikon CupCake Kalıbı gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bir ürün. 200 dereceye kadar rahatça kullanabileceğiniz İçi Dolgulu Silikon CupCake Kalıbı ile aynı zamanda ortalarını dilediğiniz krema, meyve, marmelat gibi ürünlerle doldurabilir..
Koku, duman ve tehlikeli kimyasallar olmadan, çocuklarınıza ve evcil hayvanlarınıza zarar gelmeden fare ve haşerelerden korunun! Riddex duvar içi tesisatlarda barınan haşere ve fareleri elektronik dalgalarla evinizden uzaklaştırır.  Ailenizi kimyasallara veya kokuya maruz bırakm..
Kendinizi şanslı hissediyorsanız Shot Bardaklı Rulet Oyunu aradığınız oyun olabilir! Kaybedenin olmadığı bu oyun arkadaş toplantılarınızda daha eğlenceli bir ortam yaratmanıza katkı sunacak. Büyük Boy 16 Bardaklı Rulet Shot Oyunu 2 ile 6 kişiye kadar arkadaşınızla oynayabileceğiniz bir grup oy..
Taşınabilir ve çıkarılabilir, istediğiniz zaman cihazlarla fotoğraf çekebilirsiniz Herhangi bir cihaza uygulanabilir.     Özellikler (Fish Eye Lens):   Büyütme: 180 derece Boyutlar (ana gövde): 25mm (çap) x 15mm (uzunluk) Ağırlık: 11g     ..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 15 (2 Sayfa)