Menu
Your Cart
20% OFF on all products Shop now

Kişisel Bakım

Kişisel Bakım

Kişisel Bakım

3D Masaj Aleti 3D Masaj Aleti
Yeni Fırsat
Vazgeçilmez bir keyif 3D Masaj Aletiyle günün yorgunluğunu ve stresini azaltmak artık elinizde. Sevdiklerinize de bu keyfi yaşatın ve onları 3D Masaj aletiyle tanıştırın. Masaj keyfinizi yorulmadan sıkılmadan yaşayın. Boynunuz mu ağrıyor ya da başınız? Size masaj yapacak kimse mi yok? 3D Masaj Alet..
Boyun Masajı Stimülatörü Manyetik Terapi Servikal Vertebra Tedavi Masaj Boyun Masajı Stimülatörü Manyetik Terapi Servikal Vertebra Tedavi Masaj
Yeni Fırsat
Uygulama  Bölgeleri: Bölgesel kan dolaşımını teşvik eder, bölgesel kasları gevşetir, iltihapları, şişlikleri, ağrıları ve yorgunluğu ortadan kaldırır. Servikodini, omuz ve kol uyuşması, baş ağrısı ve baş dönmesi için iyi bir etkiye sahiptir.  ..
Elektronik Saç Koku Önleyici-Saç Düzeltici Katlanabilir İyonik Saç Fırçası
Yeni Fırsat
Özellikler     Kırılan,dökülen kuru saçlar hepimizin günlük sorunlarından olmuştur,hergün saçları şampuanlamak,yıkamak zaman kaybettirici ve saçlara da zarar veren bir iştir. Şimdi yeni,avuç içine sığabilen büyüklükteki hayranlık uyandıran iyon..
Flawless Legs Bacak Kol Vücut Epilatör Flawless Legs Bacak Kol Vücut Epilatör
Yeni Fırsat
  Son Dokunuş Kusursuz Bacaklar, Son Dokunuşla Taşınabilir Elektrikli Saç Çıkarıcı Dokunuş, ciladan kaynaklanan acı ve tahriş olmadan pürüzsüz bir son sağlayan olağanüstü, anında ve ağrısız bir saç çıkarıcıdır. Avuç içi mükemmel ergonomik tasarımı avucunuzun içine rahatça oturacak ş..
Kinoki Detox Bandı ile hava kirliliği, sigara, katkılı gıda maddeleri, kimyasallar ve radyasyondan maruz kaldığımız toksinlerden arının!  Bitkisel malzemelerden üretilen Kinoki vücudunuzu yeniler ve enerjinizi arttırmanıza yardımcı olur. Vücuttaki toksinleri ayak tabanından çeker alır. Sa..
Luma Smile Diş Beyazlatma Seti Luma Smile Diş Beyazlatma Seti
Yeni Fırsat
  Luma Smile Diş Beyazlatma Seti   Luma Smile Avrupadan ithal olarak gelen ve çok tercih edilen bir üründür. En güzel gülüşler için Luma Smile mutlaka deneyin. Gülmekten kendinizi alıkoymayın. Diş Beyazlatma kauçuk dönebilen başlığa sahip tasarımı sayesinde diş üzerinde ko..
Micro Needle Roller tekniği ile cilt bakımı Micro Needle Roller tekniği ile cilt bakımı
Yeni Fırsat
Micro Needle Roller Sistemi   Micro Needle Roller Sistemi (Cilt Gençleştirme) Micro Needle Therapy: Ameliyatsiz güvenilir cilt gençleştirme ve cilt yenileme yöntemi Micro Needle Therapy tüm vücuda uygulanabilen yüz, el, boyun ve dekolte bölgesinde; cilt gençleştir..
Ayrıntılar Neckline Slimmer Gıdık Giderici Günde 2 dakika harcayarak güzelleşin! Neckline Slimmer İle Çene Altı Deformasyonuna Son! Yaş ilerledikçe cildimiz gevşemeye başlar. Özellikle yüzdeki kırışıklıklar son derece can sıkıcı olabilir. Şimdi cilt deformasyonunun başlangıcı olarak kabul..
Tırnaklarınızda cila uygulamaya gerek kalmadan Parlamasını sağlayan mükemmel bir ürün.2400 Rpm sessiz motor ile kolayca 2 haftaya kadar Tırnaklarınız Parlak kalacak. İçindekiler; Parlatıcı 2 adet Yumuşatıcı 2 adet Törpü 1 adet..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 24 (2 Sayfa)