Menu
Your Cart
20% OFF on all products Shop now

Mutfak Ürünleri

Mutfak Ürünleri

Mutfak Ürünleri

Çoklu Şişe ve Konserve Açacağı Çoklu Şişe ve Konserve Açacağı
Yeni Fırsat
Çoklu Şişe ve Konserve Açacağı     Mutfağınızda kullandığınız her türlü şeyi açma da size kolaylık sağlayacak Çoklu Şişe ve Konserve Açacağı  Dönebilen kolunu yukarı kaldırarak çevirdiğiniz takdirde konserve kapaklarını çok kolay bir şekilde açabilirsiniz. Ayrıca kola..
Mr. Tea - Tea Infuser - Adam Çay Demleyici Mr. Tea - Tea Infuser - Adam Çay Demleyici
Yeni Fırsat
Boyutları: 8.5 cm x 4 cm x 3 cm Metaryel: Silikon Mikrodalgaya girebilir Bulaşık Makinesinde yıkanabilir. Toksik madde içermez. Gıda ile kullanılabilir(Kesinlikle). Mr Tea rahatlama konusunda uzmandır ve bu konuda ödüle layıktır. Ona baktığınızda rüya gibi bir jakuzide rahatlayan birini göreceksiniz..
Pilli Damacana Su Pompası ile eğilip bükülmeden, kolunuzu yormadan suyunuzu kolayca alın! Kolay açma ve kapama özelliğiyle çocuk, yaşlı ve yetişkinler tarafından rahatça kullanılabilir. Normal su pompaları gibi kolunuzu yormaz, sadece dokunarak açma - kapama rahatlığı yaşarsınız. Düğmesini ..
Elma Soyma Ve Dilimleme Makinesi Elmanızı Tek Hamlede Soyup Dilimlemek İster Misiniz? Elma Soyma Ve Dilimleme Makinesi İle Bu Mümkün. Her Mutfakta Olması Gereken Bu Makine Sayesinde; Usta Aşçılar Gibi Elmalı Pastalar Yapabilir, Çocuklarınıza Hızlı Bir Şekilde Elma Soyup Dilimleyebilir'siniz. &..
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)