Menu
Your Cart
20% OFF on all products Shop now

Ev Ofis Ürünleri

Ev Ofis Ürünleri

Ev Ofis Ürünleri

özellikleri:    100% yepyeni Boyutu:yaklaşık 10cm uzun Malzeme: paslanmaz çelik cOlor: gümüş Kompakt tasarımı kullanımı kolay olacak. Gerekir asla arayın şişe açacağı bu akıllı buluş, şeklinde standart anahtar, için tasarlanmıştır tutulma..
 Handy Stitch Mini Dikiş Makinası  Handy Stitch Mini Dikiş Makinası
Yeni Fırsat
  Handy Stitch akülü el dikiş makinesi sayesinde artık dikiş yapmak çok kolay!   Bu taşınabilir ürün sayesinde söküklerinizin, yırtıklarınızın nerede olduğunun hiç bir önemi yok! Kolay taşınabilirliği sayesinde davette, ofiste veya evinizde bir şansızlık yaşamanız durumunda sökükl..
3 Kademeli Mini Şarjlı Fan Mobil Soğutucu 3 Kademeli Mini Şarjlı Fan Mobil Soğutucu
Yeni Fırsat
3 Kademeli Mini Şarjlı Fan Mobil Soğutucu  Süper Güçlü Rüzgar Ve Uzun Ömürlü  Dilerseniz usb kabloyu cep telefonunuza ya da Powerbank a takarak da fanı kullanabilirsiniz.  USB girişi bulunan tüm güç kaynaklarında tak çalıştır yöntemiyle kullanabilirsiniz.  Özellikler: ..
Sürekli değişen 7 renkli güçlü LED ışığıyla odanıza gökkuşağı renklerini getirir. Hem bir gece lambası hem de bir terapist! Etrafına verdiği ışık ve rengi gördükten sonra sıradaki renge geçmesi için sizin de sabırsızlıkla bekleyeceğiniz şüphesiz. Gece saati görmek için dokunmanız yeterli.Tüm g..
BAVARIAN EDGE BIÇAK BİLEME ALETİ   Bavarian Edge Bıçak Bileme Aleti, yeni nesil bıçak bileme aleti !   Kullanımı oldukça basit ve kolay olan Bavarian Edge Bıçak Bileme Aleti sayesinde mutfaklarınızda, kör, ucu kesmeyen, keskinliğini yitirmiş bıçak kalmayacak.   Bav..
Çevre Dostu Usb Sivrisinek Kovucu Çevre Dostu Usb Sivrisinek Kovucu
Yeni Fırsat
Ürün özellikleri: 1 > kolay kullanım, taşıması kolay 2 > sabit ateş süren insektisit sivrisinek etkisi 3 > USB powered düşük enerji tüketimi, enerji tasarrufu, güvenli olmayan toksik..
Not almanın en tatlı hali! Bu çikolatalı bisküvi not defteri ile hayatınızın en tatlı anlarınızı not edebilirsiniz. Büyük ihtimalle içini hep saklamak isteyeceğiniz notlarla doldurmak isteyecek, kullanmaya hiç kıyamayacaksınız. Bisküviye not tutulmaz fakat bisküvi defter size bu konuda yard..
Cinematic Light Box -Sinematik Işık Kutusu Cinematic Light Box -Sinematik Işık Kutusu
Yeni Fırsat
Toplam 96 adet harf, sembol ve sayı ile KENDİ MESAJLARINIZI oluşturun. 3 satırdan ve 8 veya 9 karakterle doldurulabilen bölümlerden oluşmaktadır. USB kablosu veya 6 × AA pil (dahil değil) ile çalışmaktadır. KOLAY KURULUM! Kişisel mesajınızı masa veya komidin üzerinde oluşturun...
Clean Reach Teleskopik Banyo Mutfak Fayans Köşe Kenar Temizleyici Mop ile ulaşmakta zorluk çektiğiniz alanlarda yüzeysel temizlik işlerinizi zahmet çekmeden yapabileceksiniz...
mavi dalgarın rahatlatıcı ritmini bulundukları ortamda his edebilmeler için, Dalga Görünümlü Projektör Okyanus Gece Lambası. Deniz Dalgaları Projektör Lambası okyanustaki dalgaların hareketini taklit ederek eviniz deki duvara yansıtarak görsel bir ışık şovu sunar. Oturma odası, banyo..
  Tek Hareketle, El sürmeden yumurtanızı kırın ! Yumurtaya el sürmeden kırın ve tavaya keke kurabiye hiç yumurta kabukları düşmesin İstiyorsanız bu ürün sizin içi üretilmiş demektir. Egg Cracker ile yumurtalarınızı zahmetsizce etrafınızı ve ellerinizi kirletmeden kolaylıkla kırın ve ..
  Güneş Enerjisi İle Çalışan Solar Haşere Kovucu Özellikle sıcak yaz akşamlarında başa bela olan sivrisineklerin hücumundan sizi koruyacak kurtarıcı bulundu. Yenilenebilir enerji kaynağı olan güneş enerjisi ile çalışıyor olması sebebiyle uzun yıllar kullanabileceğiniz bir ürün. Mavi..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 25 (3 Sayfa)